16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.17godz.49min.
12.15 X3.60 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça zainteresowana Zúñigą i Quintero

Barça zainteresowana Zúñigą i Quintero

Riccardo Calleri, agent dwóch piłkarzy z Kolumbii: Camilo Zúñigi i Juana Fernando Quintero, ujawnił, że FC Barcelona zainteresowana jest transferem tych dwóch zawodników z Napoli i Pescary, odpowiednio.


Calleri powiedział włoskiej stacji radiowej Radio Cri, że „FC Barcelona jest zainteresowana nie tylko Zúñigą, ale i Quintero również”. Obaj piłkarze budzą zainteresowanie także wśród klubów Premier League, jak Arsenal Londyn.

 

„Najlepsze drużyny z Anglii i Hiszpanii interesują się Zúñigą, ale tego należy się spodziewać, bo wiele drużyn chce go mieć ze względu na jego wszechstronność i fakt, że może grać zarówno w obronie, jak i w pomocy. Mógłby on wpasować się bardzo dobrze w kadrze wielkiego klubu”, kontynuował Calleri.

 

27-letni Camilo Zúñiga jest podstawowym piłkarzem w drużynie Napoli, prowadzonej przez Waltera Mazzarriego. Zazwyczaj gra w środku pomocy bądź na skrzydle. Może równie dobrze grać na lewej pomocy lub w linii obrony.

 

19-letni Quintero jest natomiast ofensywnym pomocnikiem oraz jednym z objawień sezonu w Serie A. Reprezentuje obecnie barwy Pescary. Do włoskiego klubu został wypożyczony z kolumbijskiego Atlético Nacional. Obecnie gra na Mistrzostwach Ameryki Południowej do lat 20, gdzie jest również Rafinha.

 

Źródło: As.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/01/barca-zainteresowana-zuniga-i-quintero/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.