3dn.11godz.45min.

Barcelona B remisuje w meczu z Almeríą

W ten weekend Barcelona B rozegrała kolejny mecz ligowy. Tym razem na podopiecznych Eusebio czekało wyjazdowe starcie z Almeríą. Mecz zakończył się remisem 2:2, a bramka na wagę jednego punktu dla Katalończyków padła na dwie minut przed końcem meczu.

Dodajmy, że pierwszy mecz w tyn sezonie pomiędzy tymi drużynami zakończył się wygraną piłkarzy z Almeríi 5:4. Tak więc stawka tego meczu była bardzo wysoka, a podopiecznym Eusebio zależało, żeby nie przerwać pasji ośmiu meczów bez porażki. Tak też się stało i po bardzo wyrównanym meczu, obie drużyny podzieliły się punktami.

Już pierwsze minuty meczu pokazały, że mecz będzie bardzo wyrównamy. Na początku spotkania dwie dobre okazje mieli gospodarze, Katalończycy odpowiedzieli w 8. i 11. minucie meczu, a konkretnie swoje okazje miał Deulofeu, jednak pierwsza bramka została zdobyta w 13. minucie mecz. Piłkarzy Barcelony B na prowadzenie wyprowadził Lobato, który oddał kapitalny strzał z szesnastu metrów. Gospodarze jednak nie dali za wygraną i w 30. minucie doprowadzili do wyrównania, a konkretnie zrobił do Jonathan, który otrzymał bardzo precyzyjne dośrodkowanie i oddał strzał z pierwszej piłki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, jednak trzeba przyznać, że dużo szczęścia mieli podopieczni Eusebio. Pod koniec pierwszej połowy strzał Soriano wylądował na słupku.

Druga połowa rozpoczęła się zdecydowanie lepiej dla gospodarzy. W 51. drugiego gola dla Almeríi Charles. Gospodarze kontrolowali przebieg meczu, dopiero czerwona kartka, który obejrzał w 65. minucie meczu Marcelo Silva sprawiła, że goście znów zaczęli grać swoją piłkę. Almería grając w dziesiątkę skupiła się na obronie, a goście zaczęli dominować. Okazje do wyrównania zmarnował w 82. minucie Roman, jednak ostatecznie sześć minut później samobójczego gola zdobył Verza i mecz zakończył się remisem 2:2.

Almería: 2

FC Barcelona B: 2

Almería: Esteban, Silva, Trujillo, Soriano, Verza, Aleix (Calvo, min 83), Charles (Chumbi, min 74), Corona, Cristian, Gunino, Jonathan (Rubén, min 89).

Barcelona B: Masip, Balliu (Juan Roman, min 72), Lombán (Dongou, min 80), Planas, Grimaldo, Gus Ledes, Espinosa, Lobato, Luis Alberto, Deulofeu (Femenía, min 56), Araujo.

Gole: 0:1 Lobato (min. 13), 1:1 Jonathan (min. 30), 2:1 Charles (min. 51), 2:2 Verza (min. 88,.).

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2013/01/barcelona-b-remisuje-w-meczu-z-almeria/