31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.1godz.32min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

David de Gea w drodze na Camp Nou?

David de Gea w drodze na Camp Nou?

FC Barcelona gotowa jest zaoferować bramkarzowi Manchesteru United, Davidowi de Gea, szansę na opuszczenie Old Traffold i letnią przeprowadzkę do stolicy Katalonii.

 

David de Gea został zakontraktowany przez Czerwone Diabły w 2011 roku, ustanawiając tym samym rekordową kwotę transferową za bramkarza, która wynosi 17 milionów funtów. Nie udało mu się jednak konsekwentnie zastąpić Edwina van der Sara między słupkami w meczach angielskiej Premier League.

 

Sir Alex Ferguson wyraża swoją niepewność w kontekście de Gei, jako długoterminowego rozwiązania problemu obsady bramki tylko po trzech czystych kontach Hiszpana w obecnym sezonie, w którym to United towarzyszyły problemy w formacji defensywnej.

 

Hiszpański dziennik El Mundo Deportivo twierdzi, że FC Barcelona rozważa krok w stronę podpisania kontraktu z 22-letnim portero United, jeśli aktualny numer jeden na Camp Nou postanowi wraz z zakończeniem sezonu zmienić barwy klubowe. Víctor Valdés wzbudził zainteresowanie swoją osobą klubów takich jak Liverpool i Manchester City.

 

Źródło: CaughtOffside.com

 

mainXX:/2013/01/david-de-gea-w-drodze-na-camp-nou/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.