5dn.5godz.56min.
11.33 X5.00 28.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Debiut Rafinhi w reprezentacji Brazylii U20

Pomocnik FC Barcelony B, Rafinha, zmienił Misaela Bueno w 53. minucie spotkania. Brazylia przegrała 2-3 z Urugwajem i znajduje się aktualnie trzy punkty za liderem grupy w walce o Mistrzostwo Ameryki Południowej do lat 20.

Rafinha nie miał dobrego debiutu w reprezentacji Brazylii do lat 20. Canarinhos przegrali 2-3 z Urugwajem, który został liderem grupy. Laxalt i Rolan doprowadzili do wyniku 0-2, ale bramki Velázqueza i Marcosa Juniora w dwie minuty spowodowały, że był remis. Jednakże to López zdobył gola na wagę trzech punktów w doliczonym czasie gry.

Oficjalny debiut w Brazylii

Mimo, że grał dla reprezentacji Hiszpanii U16, U17 i U19, Rafinha, młodszy brat Thiago Alcántary, zdecydował się grać dla Brazylii, gdzie grał jego ojciec. Przypominamy, że starszy z braci reprezentuje barwy seniorskiej drużyny La Roja.

Rafinha zmienił w 53. minucie spotkania Misaela Bueno. Pomocnik FC Barcelony miał duży wkład w doprowadzeniu do remisu 2-2, ale to nie wystarczyło, aby Brazylia wygrała spotkanie, które ostatecznie przegrała 2-3. 17 stycznia odbędzie się mecz o wszystko dla Canarinhos. Rywalem będzie Wenezuela.

Źródło: FCBarcelona.cat

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2013/01/debiut-rafinhi-w-reprezentacji-brazylii-u20/