03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.8godz.59min.
12.80 X3.50 22.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Demichelis: Niepokonana Barça – Są wątpliwości

Demichelis: Niepokonana Barça – Są wątpliwości

„Jeśli ich pokonamy, wieść obejdzie cały świat” mówi argentyński obrońca, który wierzy, że Barcelona „będzie starała się wszcząć pressing od pierwszej minuty”.

 

Martin Demichelis wypowiedział się odnośnie swojego podekscytowania na czwartkowy mecz ćwierć-finałowy Málagi w Pucharze Króla z FC Barceloną.

 

Pierwszy mecz miał miejsce na Camp Nou i zakończył się wynikiem remisowym 2-2. Camacho był tym, który w ostatniej chwili strzelił bramkę wyrównującą, tuż po tym jak ilość zawodników Málagi została zredukowana do 10.

 

„To jest coś więcej niż kluczowe spotkanie pod wieloma względami. Jestem pewien, że będziemy grali przeciwko Barcelonie, która będzie się starała grać pressingiem od pierwszej minuty, ale mam nadzieję, że wyjdziemy na boisko z przekonaniem, iż uda nam się ich pokonać”, powiedział obrońca.

 

Ludzie

 

„W ten weekend, pokazano nam, że Barcelona nie jest pokonana i że można się podnieść nawet z wyniku 2-0. My także pokazaliśmy, że w trudnych sytuacjach i meczach potrafimy walczyć. W piłce nożnej nigdy nic nie wiadomo. Może przeciwnicy poczują przypływ energii i wtedy doświadczymy ciężkich czasów. Mam nadzieję, że będą mieli kilka wątpliwości, jednakże nie jestem, co do tego pewien, ponieważ są drużyną, która potrafi wygrywać grając mecze nawet raz na dwa, czy trzy dni. Fakt, że mamy sporą szansę wyeliminować Barçę z Pucharu Króla oznacza, że ta wiadomość obeszłaby cały świat”.

 

Boisko La Rosaleda, które Pellegrini nazwał lodowiskiem

 

„Jest gorsze niż kiedykolwiek. To sprawia, że trudniej jest się utrzymac na nogach. Nie wpłynie to na jednego, czy dwóch piłkarzy, jest to coś, z czym wszyscy będą sobie musieli poradzić. Ci z plastikowymi i ci z metalowymi korkami przy podeszwach…”.

 

Źródło: As.com

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/01/demichelis-niepokonana-barca-sa-watpliwosci/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.