09.10.2022, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Celta Vigo
Do meczu pozostało:
1dn.14godz.22min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Derby ze złamaną tradycją?

Derby ze złamaną tradycją?

Niedzielne derby pomiędzy FC Barceloną a Espanyolem mogą odbyć się bez jednej tradycyjnej czynności – wspólnego zdjęcia trenerów z koszulkami obu drużyn przed spotkaniem.


Przed każdymi derbami Barcelony odbywało się tradycyjne spotkanie trenerów, na których obaj szkoleniowcy wymieniali się koszulkami. Na papierze, obaj powinni się zobaczyć w sobotę na Camp Nou, ale do tego może w ogóle nie dojść.

 

Jeśli rzeczy nie zmienią się, intencją FC Barcelony jest to, że jeżeli Tito Vilanova nie pojawi się na konferencji prasowej, nie odbędzie się także spotkanie trenerów. Kilka dni temu, mogło się to wydawać niemożliwe, że trener poprowadzi drużynę w derbach, ale patrząc na informacje z ostatnich godzin, nie można tego wykluczyć.

 

Wszystko wskazuje więc, że będzie to trwać kilka dni zanim dowiemy się, czy Tito Vilanova będzie w stanie poprowadzić drużynę w niedzielnych derbach, a także czy będzie mógł pojawić się w sobotę na Camp Nou na spotkaniu z Javierem Aguirre.

 

Jedna rzecz jest oczywista, na pewno w sobotę na płycie Camp Nou nie zobaczymy spotkania pomiędzy Javierem Aguirre a Jordi Rourą.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Inter Mediolan

Liga Mistrzów

12/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.