24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
23dn.15godz.13min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Drużyna wita zwycięzców z Zurychu

Drużyna wita zwycięzców z Zurychu

Przed rozpoczęciem sesji treningowej wszyscy ustawili się w kole na środku boiska i oklaskiwali zdobywcę Złotej Piłki, Lionela Messiego, a także resztę zwycięzców z Gali w Zurychu. Vilanova przeprowadził trening z wszystkimi dostępnymi piłkarzami i Sergi Roberto z FC Barcelony B.


Poniedziałek był dniem pełnym emocji, ale we wtorek wszyscy musieli wrócić już do treningów. Zwycięzca Złotej Piłki 2012, Lionel Messi, był główną gwiazdą sesji treningowej. Argentyńczyk otrzymał od kolegów gromkie brawa i wiele gratulacji.

 

Przed rozpoczęciem treningu, cała kadra utworzyła wielkie koło na środku boiska i poświęciła emocjonalny aplauz zarówno Leo Messiemu, jak i reszcie nagrodzonych kolegów z Zurychu.

 

Cuenca z grupą


Tito Vilanova poprowadził drugą sesję treningową w tym tygodniu. Uczestniczyli w niej wszyscy dostępni piłkarze pierwszej drużyny oraz Sergi Roberto z rezerw. Isaacu Cuenca ponownie pracował razem z grupą, a Adriano na uboczu.

 

W sesji treningowej nie wziął udziału za to trener bramkarzy, José Ramón de la Fuente, ponieważ doznal kontuzji ścięgna udowego. W jego miejsce pojawił się Carles Busquets – trener bramkarzy ze sztabu szkoleniowego FC Barcelony B.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.