08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.7godz.27min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gniew Camp Nou na Víctora Valdésa?

Gniew Camp Nou na Víctora Valdésa?

Sieci społecznościowe i fora internetowe przeżyły wczoraj istne oblężenie w sprawie nieprzedłużenia kontraktu przez Víctora Valdésa. Taką wiadomość ogłosili wczoraj agenci bramkarza. Oczywistym jest, że powstała nowa debata na jego temat.


W Liga BBVA w obecnym sezonie to niepierwszy przypadek z bramkarzem. Jednym z przykładów jest José Mourinho, który posadził na ławce rezerwowych Ikera Casillasa, a do gry posłał Anonio Adána. Od dnia dzisiejszego, Barça także posiada niepewnego portero w bramce: Valdésa, czyli piłkarza, który na ma swoim koncie trzy z czterech Lig Mistrzów w historii klubu.

 

W świetle jego decyji, nie wiadomo jednak, gdzie portero ma zamiar się udać i kto miałby go zastąpić. Podczas swojej ostatniej konferencji prasowej, Valdés zasugerował, że zamierza „poznać inne kultury”. Była to odpowiedź na pytanie dotyczące przedłużenia kontraktu.

 

Teraz pozostaje czekać na najbliższe spotkanie FC Barcelony, które odbędzie się na Camp Nou. Reakcja kibiców może być ciężka dla bramkarza, który mimo swojej długiej kariery w katalońskim klubie, obniżył morlane uznanie wśród najwierniejszych fanów.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/01/gniew-camp-nou-na-victora-valdesa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.