Iker Casillas do Barçy?

Iker Casillas do Barçy?

Dyrektor sporotwy FC Barcelony, Andoni Zubizarreta, wraz ze swoimi najlepszymi doradcami (Narcís Julià i Albert Valentín), a także wszystkimi skautami już pracują nad znalezieniem zastępstwa za Víctora Valdésa.


Pierwszym krokiem jest szczegółowo sporządzić sprawozdania na temat wszystkich głównych kandydatów, a drugi to proces podejmowania decyzji,w konsultacji z Tto Vilanovą oraz Jordim Rourą. Na liście znajduje się także kilku młodych bramkarzy, którzy jednak nie dają pierwszorzędnego ubezpieczenia w bramce.

 

Jednakże wśród potencjalnych kandydatów pojawia się jedno bardzo ciekawe nazwisko – Iker Casillas, który nie jest szczęśliwy w Realu Madryt. Powszechnie wiadomo, że Iker ma fatalne stosunki z José Mourinho i, że Portugalczyk sadza go coraz częściej na ławce rezerwowych.

 

Bramkarz w ostatnim czasie coraz poważniej rozważa zmianę scenerii. Obecnie w umowie Casillasa zawarta jest klauzula, która opiewa na 150 milionów euro. Pytanie jednak brzmi, czy Florentino Pérez będzie chciał negocjować z Sandro Rosellem.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB