Iniesta i Adriano kolejni w kolejce

Iniesta i Adriano kolejni w kolejce

Sfrustrowany niepowodzeniami z kontraktem Víctora Valdésa, dyrektor sportowy FC Barcelony ma kolejne dwa cele – Andoni Zubizarreta chce teraz doprowadzić do odnowienia umów Iniesty oraz Adriano.


W najbliższych dniach ma dojść do spotkań pomiędzy przedstawicielami obu strony – FC Barcelony oraz zawodników. Jak domyślamy się, z Iniestą nie powinno być żadnych problemów. Gotowość zarówno jego, jak i dyrektora sportowego, napawa optymizmem.

 

Pomocnik z Fuentealbilli swój ostatni kontrakt podpisał w 2009 roku, który jest ważny do 2015 roku. Wtedy nastąpiło również podwyższenie klauzuli wykupu, która wynosi 200 milionów euro – Iniesta stał się wówczas jednym z tych piłkarzy, których ta wartość jest w kadrze największa.

 

Iniesta ma obecnie 28 lat i klub zamierza przedłużyć jego kontrakt do 2017 roku, kiedy będzie miał 33. Jego agent, Ramon Sostres, czyli ten sam, co Carlesa Puyola, będzie dzisiejszego dnia w siedzibie klubu, ponieważ kapitan podpisze swoją umowę do 2016.

 

Adriano ma kontrakt do 2014 roku, ale z klauzulą umożliwiającą automatyczne przedłużenie do 2015. Rozmowy z jego agentem, Paulo Afonso, zaplanowano na 29 stycznia. Zakłada się, że Brazylijczyk podpisze umowę albo do 2016 albo do 2017 roku. Ponadto, jego pensja zostanie dostosowana do reszty kolegów z kadry.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB