Karanka: Zespół wykonał niesamowitą pracę

Karanka: Zespół wykonał niesamowitą pracę

Na pomeczowej konferencji nie pojawił się José Mourinho, a jego asystent – Aitor Karanka. Mówił on o pierwszym półfinałowym spotkaniu w Copa del Rey przeciwko FC Barcelonie, a także o wyborze bramkarz na ten mecz.


Adán czy Diego López – Adán lepszy od Casillasa, ale nie zagrał przeciwko Barçy:
Tak powiedział trener miesiąc temu i dziś pewnie powiedziałby to samo. To jest jego decyzja. Musi on wybrać jednego z dwóch i postawił na Diego, który pokazał nam spokój i opanowanie. Antonio pewnie zrobiłby tak samo. Do końca sezonu będziemy wybierać.

 

Remis da awans? To była imponująca praca całego zespołu, ponieważ wielu piłkarzy nie grało na swojej pozycji. Będzie czas na przygotowanie się do rewanżu, ale zespół był bardzo dobry.

 

Barcelona na 0-1: Obie drużyny miały wiele sytuacji na bramki w tym spotkaniu. Wynik 1-1 był za mały, jak dla oglądających ten mecz. Zdarzały się sytuacje, a i my mieliśmy okazję na 1-0. Jesteśmy bardzo blisko, ale w La Liga brakuje nam dużo. Rzeczywista odległość między nami jest wtedy, kiedy mierzymy się między sobą. To są bardzo konkurencyjne starcia.

 

Źródło: AS.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB