29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.16min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Konferencja prasowa Roury

Konferencja prasowa Roury

Jordi Roura ostrzegł na konferencji przed zagrożeniem jakim jest znajdująca się na czwartym miejscu w tabeli ligowej Málaga, z którą Barça zmierzy się w niedzielę na La Rosaleda. „Prawdą jest, że Málaga miała pewne problemy finansowe w lecie, ale w żadnym przypadku nie jest to zauważalne. Ma niezwykły sezon pod wodzą Manuela Pellegriniego, to trener skontrastowany, prowadzący rywala, który jest bardzo trudny.

 

 

O Vilanovie: „Jest zawsze zauważalny”

 

Drugi trener FC Barcelony potwierdził także obecność Tito Vilanovy na ławce stadionu La Rosaleda. „Tito jest bardzo silny, tętni życiem i zawsze jest zauważalny. Jest pierwszym trenerem i swoją obecnością wspiera wszystkich na całym świecie. Jest to ważne”, powiedział.

 

Niewielu nieobecnych

 

Roura ubolewa nad nieobecnością Villi w Maladze. „Nie dograł on do końca z Córdobą dla ostrożności, ponieważ zauważył dyskomfort. Oczekiwaliśmy zobaczyć poprawę, ale ponownie zauważył dyskomfort dzisiaj i do tej pory jest niedostępny”, wyjaśnił szczegółowo trener, który jest optymistą z powodu niewielu nieobecnych zawodników. „Jest to wspaniała wiadomość mieć prawie całą kadrę dostępną. To problem, który każdy trener chciałby mieć”.

 

Na koniec Roura także wypowiedział słowa pochwały dotyczące Pedro, który pięć lat temu zadebiutował w pierwszym zespole: „Myślę, że to jeden z graczy cantery, który uczynił największe postępy. To było dość spektakularne i myślę, że jest on przykładem dla wszystkich innych graczy cantery”, zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2013/01/konferencja-prasowa-roury/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.