Miniclásico

Miniclásico

Drużyny rezerw obydwóch klubów spotkają się już dzisiaj w lidze. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 17 na Mini Estadi. Z pewnością kibice zebrani na stadionie stworzą doskonałą atmosferę, aby wesprzeć młodych zawodników. Eusebio Sacristán będzie mógł skorzystać z usług Oiera Olazábala i Rafinhy, nie wystąpią jednak z powodu urazów Sergi Roberto, Sergio Juste.

 

Mecz pomiędzy Barçą B i Realem Madryt Castilla jest ciekawą przekąską przed rozgrywanym meczem na Camp Nou pomiędzy pierwszym zespołem a Osasuną.

 

Oczekiwania wobec obydwóch klubów są wysokie. Dowodem na to jest fakt, że wszystkie bilety na spotkanie zostały wyprzedane już we wtorek. Mecz zostanie rozegrany przez dwa zespoły, które praktykują czystą piłkę, kolorową, efektową i intensywną… Każda jednak broni swojej filozofii i stylu.

 

Mini jako „12” zawodnik

 

Miniestadi będzie miejscem święta piłkarskiego. Ponad 15 000 widzów będzie świadkami „Miniclásico”, gdzie młodzi gracze rywalizują, aby awansować do pierwszych drużyn.

 

Mini będzie wspierać młodą drużynę Eusebio 8000 kartonów na trybunach oraz szczególną atmosferą, którą stworzą kibice.

 

Olazábal i Rafinha dostępni

 

Eusebio Sacristan będzie mógł skorzystać w tym meczu z usług Rafinhy i Oiera Olazábala, po tym jak nie mogli zagrać w żadnych z trzech spotkań rozegranych dotychczas w 2013 roku. Pierwszy powrócił w środę z mistrzostw Ameryki Południowej U-20, a Olazábal pauzował z powodu zawieszenia.

 

Jedynymi zawodnikami, którzy nie wystąpią są Sergi Roberto i Sergio Juste, ponieważ cierpią na urazy.

 

RM Castilla nie będzie mógł wystawić Jesé, który wraz z Gerardem Deulofeu i Oriolem Rierą, są najlepszymi strzelcami (12 bramek). Nie wystąpi także Mateos z powodu zawieszenia.

 

Źródło: FCBarcelona.es

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB