Możliwe miejsca transferu Valdésa

Możliwe miejsca transferu Valdésa

Víctor Valdés nie może narzekać na barak możliwości  transferowych. 

 

Víctor Valdés postanowił nie przedłużać z FC Barceloną kontraktu, który kończy się w 2014 roku. Gdy nadejdzie odpowiedni moment zakres opcji gracza będzie  bardzo szeroki i zróżnicowany, od Angli, poprzez Francję, a nawet Rosję.

 

Zawodnik może znaleźć się na Wyspach Brytyjskich, gdzie nie ma najlepszych bramkarzy i wydaje się to być ciekawe miejsce dla gracza. Na przykład w bramce Arsenalu ani Szczęsny ani Fabiański nie dają pewności. W City broni Joe Hart, ale nie ma on takiej renomy jak pozostałe gwiazdy zespołu, a klubem zarządzają Ferran Soriano i Txiki Begiristain. Natomiast w Chelsea sytuacja jest trudniejsza, ponieważ Cech jest w tym samym wieku co Valdés i  dobrze spisuje się w bramce.

 

Innym rozwiązaniem dla Valdésa mogłoby być PSG, które w ostatnim czasie dużo zapłaciło za zawodników na wszystkich pozycjach z wyjątkiem bramki i powstaje zespół wielkich graczy i wielkich możliwości finansowych.

 

Na pewno na stole znajdzie się też propozycja rosyjskiej Anży Machaczkała, która chętnie wyłoży duże pieniądze, aby ściągnąć takiego gracza.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB