04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.16min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar o Leo: On jest najlepszy!

Neymar o Leo: On jest najlepszy!

Neymar cieszył się jak dziecko z faktu, że mógł uczestniczyć w swojej drugiej Gali Złotej Piłki. Od przyjazdu do Zurychu starał się trzymać blisko Daniego Alvesa, z którym bardzo się przyjaźnią.


Neymarowi nie brakło słów uznania dla zdobywcy czwartej Złotej Piłki: „Messi, Cristiano i Iniesta wielkimi piłkarzami i wszyscy trzej zasługują na Złotą Piłkę, ale Messi jest najlepszy. Zdobycie 91 bramek w roku jest naprawdę niezwykłe. To wspaniałe widzieć jak on gra. Leo jest przykładem dla mnie, ale nie tylko on. Cristiano również, Iniesta i wielu wspaniałych graczy, którzy są tutaj”.

 

Napastnik Santosu jest bardzo młody i wie, że musi kroczyć po ścieżkach swojej kariery bardzo ostrożnie. Z tego też powodu nie zabrakło pytania o przyszłość. „Ważne jest, aby grać w Europie, ale jeszcze nie wiem kiedy. To może być przed lub po Mistrzostwach Świata. Barcelona lub Madryt? Są to dwa wielkie kluby, najlepsze na świecie, ale nie podpisałem wstępnej umowy z nikim”, zdradził.

 

Jednakże można było zauważyć rozświetloną twarz, kiedy zaczęto mówić o prezydencie FC Barcelony, Sandro Rosellu. „Znam Sandro Rosella i mam nadzieję, że zobaczymy się jeszcze później”, skwitował Neymar z uśmiechem na twarzy.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/01/neymar-o-leo-on-jest-najlepszy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.