04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.58min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pellegrini: Oglądaliśmy wielkie show

Pellegrini: Oglądaliśmy wielkie show

Manuel Pellegrini, trener Málagi, która w odpadła w ćwierćfinale Copa del Rey po porażce z FC Barceloną (2-2 i 2-4), powiedział, że jego drużyna zagrała dobre spotkanie przeciwko wielkiej drużynie i „stwierdził, ze „doszliśmy dalej niż zasłużyliśmy”.


„Oglądaliśmy wielkie show w wykonaniu piłkarzy na La Rosaleda. Zagraliśmy dobre spotkanie przeciwko wielkiemu przeciwnikowi”, powiedział Pellegrini na konferencji prasowej po spotkaniu. Odmówił jednak oceny pracy sędziów.

 

Trener Málagi podkreślił, że spotkania w Copa del Rey są „bardzo trudne” i nie sądzi, że wpłyną one na postawę jego piłkarzy w dalszych spotkaniach w innych rozgrywkach: „Mamy mało czasu, aby się zregenerować. Zobaczymy, co będziemy w stanie zrobić przeciwko Mallorce”.

 

„Nie myślę, że zapłaciliśmy fizycznie za pierwszą połowę. Problem tkwi w tym, że trzeba umieć połączyć techniczny futbol, jaki gra FC Barcelona. Málaga nie gra w ten sposób”, kontynuował trener. Niemniej jednak, Pellegrini powiedział, że jest zadowolony z gry swojej drużyny.

 

„Zawsze jest lepiej kontrolować ogólny wskaźnik bramek, ale myślę, że i tak wykonaliśmy bardzo dobrą robotę w tej rundzie. Nigdy nie jest dobrze być wyeliminowanym, bo to jest bardzo ważne, aby grać jeszcze w dalszej części mistrzostw. My nie możemy”, zakończył.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

mainXX:/2013/01/pellegrini-ogladalismy-wielkie-show/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.