18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
55dn.2godz.54min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Podsumowanie 7. dnia MŚ w piłce ręcznej

Podsumowanie 7. dnia MŚ w piłce ręcznej

We wczorajszym dniu zaprezentowały się dwie ekipy z udziałem piłkarzy Barcelony, a w nich aż ośmiu zawodników. Białoruś minimalnie przegrała z Słowenią 26:27, zaś Hiszpania pewnie pokonała Węgry 22:28.

 

Hiszpania : Węgry (22:28)

 

Hiszpanie na tych mistrzostwach krocża od zwycięstwa do zwycięstwa i są na najlepszej drodze, by zająć pierwsze miejsce w grupie D. Sobotnie spotkanie z Chorwacją, zadecyduje kto ostatecznie wyjdzie z grupy z lepszyj pozycji.

 

We wczorajszym spotkaniu piłkarze FC Barcelony Intersport pokazali klasę we wszystkich aspektach – zarówno w ataku (Tomás i Sarmiento zdobyli po 6 bramek) jak i w obronie (Sterbik obronił 16 rzutów).

 

Białoruś : Słowenia (26:27)

 

W ekipie Białorusi zaprezentował się tylko jeden zawodnik FC Barcelony – Siarhei Rutenka. Piłkarz ten zdobył aż 9 bramek, jednak to nie wystarczyło, by w ostatnich minutach pokonać reprezentację Słowenii

 

Teraz Rutenka musi się naprawdę postarać, by jego wkipa pokonała Arabię Saudyjską, co umożliwiłoby awans do kolejnej rundy. Dzięki występom w kolejnej fazie rozgrywek Rutenka miałby także okazję na poprawienie swojej pozycji w Klasyfikacji Strzelców, w której sam prowadzi ze strzelonymi 39 bramkami.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

 

 

 

mainXX:/2013/01/podsumowanie-7-dnia-ms-w-pilce-recznej/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.