18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.1godz.7min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Podsumowanie 8. dnia MŚ w piłce ręcznej

Podsumowanie 8. dnia MŚ w piłce ręcznej

Powoli kończy się faza grupowa Mistrzostw Świata. W piątkowych spotkaniach zaprezentowali się dwaj zawodnicy FC Barcelony – Cedric Sorhaindo i Jesper Noddesbo. Ich zespoły zakończyły swoje mecze ze zmiennym szczęściem, ale ostatecznie i tak awansowały do 1/8 finału tych rozgrywek.


Noddesbo i Dania – pierwsi w grupie B

Duńczycy pokonali Macedonię w ostatnim spotkaniu fazy grupowej 33:30. Dzięki temu zwycięstwo zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie i w kolejnej fazie rozgrywek zmierzą się z Tunezją na hali Księcia Filipa w Saragossie. To spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:45. Tunezyjczycy w ostatnim meczu wygrali z Argentyną 18:22.

Sorhaindo i Francja traci pierwsze miejsce


W ostatnim spotkaniu Cédric Sorhaindo zdobył jedną bramkę, jednak to nie pomogło wygrać jego reprezentacji meczu, który decydował o pierwszym miejscu w grupie A. Wynik 30:32 na korzyść przeciwników sprawił, że Francuzi zostali zepchnięci na drugie miejsce. Dlatego Francuzi liczą na ćwierćfinał po wygraniu spotkania z Islandią, która zakończyła pierwszą fazę rozgrywek wysokim zwycięstwem 39:29 nad reprezentacją Kataru. Ich kolejne spotkanie odbędzie się na Palau Sant Jordi w Barcelonie w niedzielę o godzinie 20:15.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2013/01/podsumowanie-8-dnia-ms-w-pilce-recznej/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.