Przygotowania do Málagi

Przygotowania do Málagi

Pierwsza drużyna FC Barcelony trenowała we wtorek rano w Ciutat Esportiva Joan Gamper, aby przygotować się do spotkania w Copa del Rey z Málagą. David Villa pracował na siłowni i na pewno nie wystąpi w jutrzejszym meczu. Marc Muniesa pracował poza grupą.


Copa del Rey ponownie staje się priorytetem w Ciutat Esportiva Joan Gamper. Pierwsza drużyna przygotowuje się do spotkania w 1/4 finału Copa del Rey z Málagą (środa, 21:30). Tito Vilanova poprowadził sesję z wszystkimi dostępnymi zawodnikami. Drużyna jest świadoma trudności dwumeczu przeciwko Andaluzyjczykom.

 

Bez Villi na Málagę


David Villa ponownie pracował dziś na siłowni. Jego uraz prawego uda powoduje, że nie będzie on mógł zagrać w jutrzejszym spotkaniu na Camp Nou. W piątek, podczas sesji treningowej, zostanie ocenione, czy będzie on mógł być do dyspozycji trenera na Real Sociedad.

 

Marc Muniesa, który w poniedziałek trenował razem z kolegami, dziś wykonywał konkretne ćwiczenia poza grupą. Wszyscy dostępni zawodnicy spotkają się na sesji treningowej w środę, która odbędzie się o 12:30 na Camp Nou i będzie zamknięta dla mediów.

 

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB