2dn.20godz.50min.

Real Madryt gromi Getafe

Real Madryt rozegrał dziś o 12:00 spotkanie w ramach 21. kolejki La Liga. Rywalem Królewskich na Santiago Bernabéu było Getafe, które poległo aż 0-4. Bramki strzelali Sergio Ramos oraz Cristiano Ronaldo (trzy).

José Mourinho dał w tym spotkaniu odpocząć takim zawodnikom jak Xabi Alonso, Khedira czy Benzema. Od pierwszej minuty w bramce znalazł się Adán. Pierwsza połowa zakończyła się jednak bezbramkowym remisem.

Strzelanie rozpoczęło się po przerwie, a rozpoczął je Sergio Ramos. Przy tej bramce pojawiły się pewne wątpliwości, ponieważ podczas wykonywania rzutu rożnego, Ricardo Carvalho przepychał bramkarza Getafe, Moye.

Dalsza część meczu to popis Cristiano Ronaldo, który skompletował hat-tricka. Przy pierwszych dwóch bramkach Portugalczyka asystowali Mesut Özil i Ángel Di María, odpowiednio, a trzecia padła z rzutu karnego, który wywalczył Luka Modrić.

Real Madryt: Adán – Ramos, Carvalho, Albiol (46″ Khedira), Coentrão – Essien, Modrić – Di María, Özil (69″ Callejón), Cristiano Ronaldo (73″ Benzema) – Higuaín.

Getafe: Moyá – Miguel Torres, Alexis, Lopo, Valera – Borja, Xavi Torres (69″ Míchel) – Gavilán, Sarabia (67″ Fraile), Diego Castro – Colunga (76″ Vazquez).

Real Madryt 4-0 Getafe