14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.48min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rodrigo Messi: Leo w wieku 13 lat chciał wygrać Złotą Piłkę

Rodrigo Messi: Leo w wieku 13 lat chciał wygrać Złotą Piłkę

W wywiadzie dla France Football, Rodrigo, jeden ze starszych braci Leo Messiego, wyjaśnił, że „wciąż pamiętam, kiedy powiedział, że chciałby kiedyś wygrać Złotą Piłkę. Miał wtedy 13 lat”.


Wtedy zawsze miał ten cel na uwadze, zawsze chciał wygrać Złotą Piłkę. Uważałem, że będzie w stanie to zrobić. A teraz nawet możemy mówić, że może otrzymać czwartą. Niech tak będzie”, kontynuował Rodrigo Messi.

 

W innym tonie, brat Leo ujawnił, że „W domu przy posiłkach nie rozmawiamy o niczym innym, jak o klasie Leo. Z biegiem czasu widzieliśmy go, jak się rozwijał i jak stawał się każdego dnia lepszy”.

 

Rodrigo dodał, że „Posiada on ogromny talent, ale gdyby nie było w tym tych jego szalonych chęci dania z siebie wszystkiego i robienia postępów, nic by z tego nie było”. To pokazuje również, że „Na każde urodziny chciał dostawać piłkę. Kiedy to było coś innego, był nieco zły”.

 

Rodrigo Messi wypowiedział się dla specjalnego wydania France Football z okazji Gali Złotej Piłki, która już w poniedziałek 7 stycznia o 18:30 w Zurychu. Oprócz Leo Messiego, wśród finalistów znajdują się również Andrés Iniesta oraz Cristiano Ronaldo.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/01/rodrigo-messi-leo-w-wieku-13-lat-chcial-wygrac-zlota-pilke/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.