08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
163dn.8godz.5min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Saviola: Byłem dobrze traktowany w Barçy

Saviola: Byłem dobrze traktowany w Barçy

Były napastnik FC Barcelony, a obecnie piłkarz Málagi, Javier Saviola powiedział co sądzi o najbliższym meczu ze swoim byłym klubem. „Mecz z Barceloną będze wyjątkowy, to zespół, który jest bardzo silny, pokazuje swoją moc oraz bogatą technikę w swojej grze”.

Saviola doskonale wie „jak grają poszczególni piłkarze i jak gra Barça”, ponieważ spędził tam kilka lat. „Dla mnie będzie to wyjątkowe, ponieważ byłem dobrze traktowany w tym klubie, nadal utrzymuję kontakt z ludźmi z Barcelony. Miło będzie zobaczyć ich ponownie”.

Argentyńczyk twierdzi, że „gra z Barceloną 3 razy w przeciągu 10 dni nie zdarza się często”. Przyznał także z szacunkiem, że „na pewno nie będą to łatwe mecze, remis z  liderem tabeli będzie dobrym wynikiem, ale i tak  mamy ogromną wolę zwycięstwa. Nie możemy się poddawać. Chcemy wygrać, mamy entuzjazm i wielką ochotę na pokonanie Barcelony” – dodał.

Niskiego wzrostu Argentyńczyk podkreślił też, że „musimy zagrać bezbłędnie oraz wykorzystać każdy najmniejszy błąd, który popełni Barcelona”.

Odniósł się także do Leo Messiego i jego czwartej Złotej Piłki. „Messi ma ogromną klasę piłkarską, brakuje przymiotników by opisać takiego piłkarza jak on”. Jeśli chodzi o porównanie Messiego z Maradoną, Saviola jest  zdania, że porównania powinny mieć miejsce tylko jak Leo odniesie sukces na Mundialu.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/01/saviola-bylem-dobrze-traktowany-w-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.