29.09.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Sevilla
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.25min.
11.36 X4.75 28.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sergio Sánchez: Aby wygrać z Barçą trzeba grać perfekcyjnie

Sergio Sánchez: Aby wygrać z Barçą trzeba grać perfekcyjnie

Obrońca Málagi, Sergio Sánchez, uważa, że aby wygrać z FC Barceloną należy „zagrać perfekcyjne spotkanie”. Tymi słowami nawiązał on do środowego meczu z FC Barceloną na Camp Nou w ramach 1/4 finału Copa del Rey.


Sánchez uważa, że „To niesamowite, co widzi się na boisku, mecz po meczu Barcelona gra godny pozazdroszczenia futbol i to ma odzwierciedlenie w tabeli”. Dlatego stwierdził, że aby wygrać z Barçą należy „zagrać perfekcyjne spotkanie i oni nie mogą mieć swojego dnia”.

 

Ponadto dodał, że Barcelona „na pewno będzie grała u siebie z większą pewnością”, choć wskazał, że Málaga „będzie próbowała złapać dynamikę spotkania”. „Będziemy grali z Barceloną trzy razy i musimy zapomnieć o tym co było. Musimy dowiedzieć się, co się stało, co można poprawić. Starać się wyeliminować błędy, by wypaść jak najlepiej”, kontynuował.

 

Sergio Sánchez stwierdził również, że „Zespół taki jak Málaga nie może z góry przyjąć porażki. Chcemy zainkasować dobry wynik, który pozwoli nam określić szansę na awans na La Rosaleda przed naszymi kibicami

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2013/01/sergio-sanchez-aby-wygrac-z-barca-trzeba-grac-perfekcyjnie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.