Song faworytem do odejścia w lecie?

Song faworytem do odejścia w lecie?

Alex Song miałby być rzekomo niezadowolony z pozycji w klubie i z małej ilości rozegranych minut. Ostatnio Kameruńczyk został wybrany drugim najgorszym transferem La Liga podczas tego sezonu. Dodatkowo, kiedy dostawał szansę na grę w pierwszej jedenastce, zamiast grać na swojej pozycji na boisku, Tito ustawiał do na środku defensywy.

Hiszpańska witryna internetowa „Fichajes”, łączy Songa z transferem z Barcelony już podczas letniego okienka, po zaledwie rocznym pobyciu w klubie ze stolicy Katalonii. Strona ta napisała także, iż jest to sytuacja podobna do tej z Alexandrem Hlebem. Mianowicie chodzi najpierw o namówienie zawodnika dobrze grającego i lubianego w Anglii, z Arsenalu, do przyjścia do Barcelony, a później zniszczenie jego kariery.

Jednym z klubów, który byłby zainteresowany Songiem, jest PSG. Francuzi, na jakąkolwiek negocjację, jeśli Barcelona w ogóle do niej podejdzie, będą musieli poczekać do lata.

Tito uważa, że Song jest w stanie pokazać dużo więcej niż w pierwszej połowie sezonu. Jak dotąd nie widzi w nim gracza, którego widział w Arsenalu. Sam piłkarz, stwierdził latem, że przechadzka do Barcelony była jego marzeniem. Nie mógł odrzucić takiej propozycji. Jakie będą zatem dalsze losy Songa? Przekonamy się już latem.

 

Źródło: Ladyarse.com 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB