24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
23dn.12godz.15min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Spotkanie Barçy i przedstawicieli Valdésa

Spotkanie Barçy i przedstawicieli Valdésa

Jak informuje Mundo Deportivo w obiektach klubu odbyło się spotkanie pomiędzy FC Barceloną a przedstawicielami Victora Valdésa w sprawie przedłużenia kontraktu bramkarza.


Jak informuje Mundo Deportivo, sprawa odnowienia kontraktu Víctora Valdésa pojawiła się oficjalnie na stole dyrektora sportowego, Andoniego Zubizarrety. Usiadł on do rozmów z ojcem bramkarza, José Manuelem Valdésem, i jego agentem, Ginésem Carvajalem. Spotkanie trwało dwie godziny i żadna ze stron nie chciała się wypowiadać na temat tego, co osiągnięto.

 

Dalsze losy Valdésa w FC Barcelonie zostały zakwestionowane przez jego ostatnie słowa, w których stwierdził, że chętnie poznałby nowe kultury. Zarówno bramkarz, jak i dyrektor sportowy, zapewniali, że wszystko (w głównej mierze rozmowy) są jeszcze przed nimi. Dziś nadszedł dzień na pierwszą z nich.

 

Po odnowieniu kontraktów takich piłkarzy, jak Puyol, Xavi, Messi, Pinto, czy nawet Tello, FC Barcelona dała „łatkę” priorytetu właśnie umowie bramkarza. Obecny kontrakt Valdésa obowiązuje do 2014 roku.

 

Rzeczywistostość jest jasna – do dnia dzisiejszego nie odbyło się żadne formalne spotkanie pomiędzy Zubizarretą i Bartomeu a José Valdésem i Carvajalem. Wiele mówi, że bramkarz przedłuży swoją umowę do 2018 roku (kontrakt może zostać przedłużony maksymalnie o pięć lat – przyp. red.). Obecna klauzula wykupu wynosi 150 milionów euro. Poza wydłużeniem terminu trwania umowy, mają zostać poprawione także warunki umowy.

 

Źródło: MundoDeportivo.com / Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.