Tito uda się do specjalistów z Nowego Jorku

Tito uda się do specjalistów z Nowego Jorku

Kataloński Sport informuje, że trener FC Barcelony, Tito Vilanova, uda się niebawem do Stanów Zjednoczonych, aby zasięgnąć opinii tamtejszych lekarzy w sprawie swojej choroby.

Tito Vilanova uda się do Nowego Jorku, aby skonsultować się ze specjalistami z Memorial Sloan-Kettering. Kataloński szkoleniowiec chce poznać opinię innych lekarzy w kwestii jego powrotu do zdrowia. Memorial Sloan-Kettering jest obecnie prowadzony przez Katalończyka, doktora José Baselgę.

Przypomnijmy, że przed rokiem u Tito Vilanovy wykryto nowotwór ślinianki przyusznej, którego zoperowano, jednak pod koniec grudnia 2012 roku u Vilanovy wykryto nawrót raka. Ponownie zdecydowano się na operację, a Tito powrócił w błyskawicznym tempie to swojej pracy.

 

AKTUALIZACJA:

 

Tito Vilanova właściwie udał się już do Nowego Jorku – poinformowała 8TV na kilka minut przed godziną 21:30 oraz potwierdził to portal terra.es. Trenera prawdopodobnie zabraknie w pucharowym meczu z Córdobą. FC Barcelona, szanując życzenie Tito co do swojej prywatności, nie wydała żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

 

Źródło: Sport.es/Własne


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB