Tito Vilanova gotowy na derby

Tito Vilanova gotowy na derby

Trener FC Barcelony, Tito Vilanova, ujawnił, że jest na dobrej drodze odzyskiwania sił i zdrowia po operacji. Można już zobaczyć zdjęcia, gdzie razem ze swoim synem, Adrià, gra w padla w noworoczną noc.


Roku 2013 nie dało się lepiej zacząć, jak dla FC Barcelony. Rekonwalescencja Tito Vilanovy po operacji przebiega znakomicie i w odpowiednim tempie. Jego powrót na derby powoli staje się rzeczywistością. Chociaż musimy zachować ostrożność i przestrzegać terminów określonych przez lekarzy, to coraz więcej mówi, że trener wróci do pracy szybciej niż przewidywano.

 

Adrià Vilanova, syn trenera Barçy, opublikował na swoim Twitterze zdjęcie z Nowego Roku, gdzie razem z ojcem grają w padla. Jest to dobry znak, że Tito rozpoczął już aktywność fizyczną i to na świeżym powietrzu. Jest to bardzo dobry znak.

 

„Dziś po południu na zakończenie roku zagrałem w padla ze specjalną osobą”, napisał Adrià, nawiązując do wspaniałego wieczoru spędzonego w towarzystwie ojca. Tito najwyraźniej już wie, że możliwe jest, aby zasiadł na ławce na Camp Nou podczas derbów Barcelony z Espanyolem.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB