Tito: Zagraliśmy na dobrym poziomie w pierwszej połowie

Tito: Zagraliśmy na dobrym poziomie w pierwszej połowie

Trener FC Barcelony, Tito Vilanova, że normalną rzeczą jest, że wolałby lepszy i bardziej korzystny wynik przed rewanżem. Na temat Alexisa stwierdził, że „możemy wybaczyć mu niewykorzystane okazje, ale nie można wybaczyć tego, że się nie stara, a on stara się”.


Tito Vilanova żałował, że jego drużyna miała tak bardzo mało szans do zdobycia bramki: „W pierwszej połowie graliśmy na dobrym poziomie i normalną rzeczą byłoby, aby na przerwę zajeść z lepszym wynikiem”. Trener również zaprzeczył słowom Manuela Pellegriniego, który oświadczył, że Málaga była lepszym zespołem w drugiej połowie: „Nie sądzę, że Málaga była lepsza. W pierwszej połowie byliśmy lepsi, a w drugiej mecz wyrównał się”.

„To nie był łatwy dzień

Bez użycia tego jako wymówki, trener zauważył, że „dziś nie było łatwo grać. Było wietrznie i piłka nie była optymalna”. Vilanova również narzekał na brak szans stworzonych w ostatnich 15 minutach meczu, kiedy Barça grała w przewadze jednego zawodnika: „Nie otworzyliśmy sobie pola do gry, kiedy oni byli w dziesiątkę”.

 

Tito broni Alexisa


Vilanova szybko przyszedł z pomocą do Alexisa, kiedy został oskarżony o zmarnowanie dwóch stuprocentowych szans w pierwszej połowie: „To jest tak, jak z Thiago, musimy mu pomóc. To młody piłkarz, który idzie na całość. Gdyby pominąć te szanse, to oni ciężko pracowali, aby je sobie stworzyć. Możemy wybaczyć mu jego niewykorzystane szanse, ale nie możemy mu wybaczyć tego, że nie próbuje, a on przecież próbuje. On jest jednym z nas, a jeśli my nie pomożemy mu, to to wszystko będzie trudniejsze dla niego”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB