Tito zakończy leczenie w Nowym Jorku

Tito zakończy leczenie w Nowym Jorku

Málaga i Real Sociedad będą dwoma ostatnimi rywalami w spotkaniach, które będzie nadzorował Tito przed wyjazdem na dalsze leczenie po operacji przebytej w grudniu.

 

Okres leczenia będzie obejmował 13 meczów, aż do połowy marca. Podczas jego absencji, Barcelona rozegra dwa spotkania w Lidze Mistrzów przeciwko Milanowi, w lidze wyjdzie naprzeciw Realowi Madryt na Bernabéu, innymi wyjazdowymi meczami ligowymi będą te z Sevillą, Deportivo i Rayo oraz teoretycznie, drugie spotkanie półfinałów Pucharu Króla.

 

Trener spędził ostatni tydzień w szpitalu pamięci Sloan-Kettering w Nowym Jorku, pod nadzorem lekarzy: María Socorro Bescósa i Jordi Pámiesa, chcąc zasięgnąć drugiej opinii i ostatecznie postanowił zakończyć leczenie w USA. Później odbyło się spotkanie z dr. Timothy”m A. Chan”em, został stworzony plan działania, który wprowadzony w życie zostanie w następny poniedziałek.

 

Vilanova spędzi 10 dni w Nowym Jorku, a następnie będzie kontynuował pracę w Barcelonie. W chwili, gdy zostanie odnotowana poprawa, rozpocznie się kolejny etap leczenia od 18 lutego, który będzie trwał cztery tygodnie i będzie miał miejsce jedynie w amerykańskiej placówce.

 

Przez cały ten okres czasu, trener, w zależności od stanu zdrowia, będzie decydował o pracy wykonywanej w Barcelonie. Prosił o całkowitą prywatność i szacunek w tym czasie.

 

Źródło: Marca.com

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB