Trening w komplecie, Villa gotowy do gry

Trening w komplecie, Villa gotowy do gry

Komplet piłkarzy FC Barcelony pojawił się dziś w Ciutat Esportiva Joan Gamper na sesji treningowej. Zespół przygotowuje się do rewanżowego spotkania w 1/4 finału Copa del Rey przeciwko Màladze na La Rosaleda.


Pierwszy zespół kontynuuje swoje przygotowania do spotkania z Màlagą, które odbędzie się w czwartek na La Rosaleda. Wszyscy piłkarze pierwszej kadry pojawili się o godzinie 11:00 w Ciutat Esportiva Joan Gamper.

 

W poniedziałek i dziś na sesji treningowej pojawił się komplet zawodników, co nie zdarzyło się nigdy wcześniej w sezonie. Wśród 25 zawodników był również Isaac Cuenca, który wczoraj otrzymał zielone światło od sztabu medycznego. Czekał na to osiem miesięcy.

 

Razem z grupą trenowali również David Villa, Marc Muniesa i Éric Abidal, którzy nadal wychodzą ze swoich urazów i innych dolegliwości. Ostatnia sesja treningowa odbędzie się w środę o godzinie 11:00 w Ciutat Esportiva Joan Gamper i będzie za zamkniętymi drzwiami.

 

David Villa gotowy do gry


Wczoraj bardzo dobrą wiadomością był powrót do gry Isaaca Cuenki, a dziś klub poinformował, że David Villa także otrzymał zielone światło od sztabu medycznego. Napastnik, któremu dolegało naciągnięcie mięśnia dwugłowego uda, będzie mógł zagrać w meczu z Màlagą.

 

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB