14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.9min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trzech graczy Barçy w pierwszej dziesiątce Złotej Piłki

Trzech graczy Barçy w pierwszej dziesiątce Złotej Piłki

Poza Messim i Iniestą, Xavi Hernández był sklasyfikowany jako czwarty. Sergio Busquets także wszedł do pierwszej dwudziestki.

 

Sukces Barçy został odniesiony niemal na wszystkich frontach. Na podium znalazł się Leo Messi i Andrés Iniesta, na liście pierwszej dwudziestki z największą liczbą głosów pojawili się również Xavi Hernández, z 4,08% głosów i Sergio Busquets, dwudziesty z 0,20% głosów. Gerard Piqué został sklasyfikowany tuż za nim z 0,11% głosów. 

 

Również w najlepszej jedenastce FIFA znalazło się pięciu graczy Barçy, którzy podzielili scenę z pięcioma innymi zawodnikami Realu Madryt i jednym Atlético, Radamelem Falcao. Dodatkową wartość tym głosom daje fakt, że zostały one oddane w większości przez samych trenerów i zawodników.

 

Ostatecznie gala była również hołdem dla hiszpańskiego futbolu, ponieważ Barça i Real Madryt zebrali nagrody, a także hiszpańska reprezentacja została nagrodzona po latach sukcesów, zdobyciu dwóch Mistrzostw Europy i Mistrzostwa Świata. Nagroda trenera roku trafiła również do selekcjonera reprezentacji, Vicente del Bosque. 

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2013/01/trzech-graczy-barcy-w-pierwszej-dziesiatce-zlotej-pilki/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.