18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
55dn.2godz.1min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Víctor Tomás: Barça nie jest warta bycia drugą

Víctor Tomás: Barça nie jest warta bycia drugą

Víctor Tomás przyznaje, że bycie niepokonanym to trudne wyzwanie, ale Barcelona chce wygrać każde spotkanie i będzie walczyć o wszystkie trofea.

Piłkarze ręczni mają wiele powodów do zadowolenia. Tuż przed przerwą świąteczną wywalczyli Puchar ASOBAL w Vigo i dołączyli ten tytuł do Ligi ASOBAL, Superpucharu Katalonii oraz Superpucharu ASOBAL, czyli pozostałych osiągnięć 2012 roku.

Barcelona może się cieszyć z jeszcze jednego osiągnięcia – bowiem w tym sezonie pozostaje nadal niepokonana. Niewiarygodne. Kapitan drużyny – Víctor Tomás – w jednym z wywiadów wyjaśnia, że „Barça nie jest warta bycia drugą, będziemy do tego dążyć w 2013 roku. Każdy z nas pragnie wygrać wszystkie spotkania i wszystkie trofea.” Kapitan Barçy wie, że „jest to trudne wyzwanie, ponieważ w kolejnych rundach spotkania stają się trudniejsze. Jednak my wiemy, gdzie jesteśmy i jaki klub reprezentujemy.”

Inny z piłkarzy, bramkarz – Daniel Šarić- dodaje, że „będziemy walczyć o każdy tytuł. Barça wymaga od ciebie więcej niż ktoś inny. Dlatego chcemy iść dalej i wszystko wygrywać.”

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami o młodzieżowych kategoriach FC Barcelony, jej sekcjach kobiecych, futsalowych, koszykarskich czy ręcznej, sprawdź koniecznie dział Inne sekcje Barçy.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/01/victor-tomas-barca-nie-jest-warta-bycia-druga/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.