Víctor Valdés dla FourFourTwo Performance

Víctor Valdés dla FourFourTwo Performance

Nosić koszulkę z numerem jeden w FC Barcelonie może jedynie bramkarz, który jest fantastyczny w swoim fachu, ale jest także utalentowanym piłkarzem. Víctor Valdés ma obie te potrzebne rzeczy.


Kataloński bramkarz jest bardzo często ostatnim obrońcą na murawie. Jego koledzy z linii defensywy czują się pewniej, kiedy wiedzą, że Víctor Valdés stoi między słupkami. Jego praca nog, zakres podań i kontroli nad piłką, czynią go niezbędnym do stylu gry FC Barcelony.

 

„Przez wiele lat pomagał nam w rozpoczynaniu akcji z głębi pola. Kiedy wykopywał piłkę daleko, traciliśmy kontrolę nad naszą grą kombinacyjną”, można było usłyszeć od wielu osób. Valdés swoje umiejętności zawdzięcza jedynie jednej rzeczy – ciężkiej pracy.

 

FourFourTwo Performance dołączyło do Víctora Valdésa w Ciutat Epsortiva Jona Gamper podczas jego treningu. Nakręcili oni krótki materiał, w którym ujawniają tajemnicę dokładności portero FC Barcelony. Obecnie Katalończyk jest ambasadorem brazylijskiej firmy Penalty, w której sprzęcie możemy oglądać go w każdym spotkaniu.

 

 

Źródło: Performance.FourFourTwo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB