Víctor Valdés nie odnowi kontraktu

Víctor Valdés nie odnowi kontraktu

Agenci bramkarza FC Barcelony, Víctora Valdésa, poinformowali, że ich klient nie przedłuży kontraktu z katalońskim klubem. Obecna umowa portero wygasa 30 czerwca 2014 roku.


Agenci bramkarza, Víctora Valdésa, powiedzieli FC Barcelonie na dzisiejszym spotkaniu, że portero nie zamierza odnowić kontraktu ze swoim obecnym klubem, który wygasa w dniu 30 czerwca 2014 roku – taką informację podało EFE po konsultacji z przedstawicielami Katalończyka.

 

EFE mówi w swoim tekście, że „Agenci Víctora Valdésa w popołudniowym spotkaniu z przedstawicielami FC Barcelony powiadomili klub o nieodwołalnej decyzji piłkarza o nie przedłużaniu kontraktu, unikając wprowadzenia tematu oceny kwestii gospodarczych”.

 

W dniu 3 stycznia na konferencji prasowej, Víctor Valdés powiedział, że nie wyklucza zmiany otoczenia i spróbowania „innej kultury i innej piłki nożnej” w ostatnim odcinku jego kariery. Kiedy jego umowa wygaśnie, Valdés będzie miał 32 lata i jak sam powiedział: „cele Barçy są skomplikowane w każdym calu” i podkreślił, że już ma za sobą „wiele lat” pracowania nad nimi.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB