Víctor Valdés, transfer lub ławka?

Víctor Valdés, transfer lub ławka?

Wraz z ogłoszeniem nieodnowienia kontraktu przez Víctora Valdésa, Barça ma różne możliwości działania w stosunku do bramkarza. 

 

Víctor Valdés ogłosił 17 stycznia 2013 roku, że nie ma zamiaru przedłużyć kontraktu z FC Barceloną, który kończy się 30 czerwca 2014 roku. W tej sytuacji klub od teraz może zastosować różne opcje działania względem bramkarza:

 

Klub może próbować uzyskać pieniądze za gracza dokonując transferu zaraz po zakończeniu tego sezonu oraz znaleźć następcę, jednocześnie uzyskując dochód dla gospodarki klubu. Sekretariat techniczny chce wykorzystać osiągnięty zysk, aby pozyskać nowego bramkarza.

 

Jeżeli gracz nie zaakceptuje transferu na koniec sezonu, zwiększy się prawdopodobieństwo, że zawodnik chce do końca swojego kontraktu pozostać w klubie. Valdés wie, że będzie wolnym zawodnikiem po jego zakończeniu i klub, który będzie chciał go pozyskać, uczyni to za darmo. 

 

Wtedy trzeba będzie rozważyć kolejną opcję – czy zawodnik zajmujący miejsce w bramce Barçy, a któremu kończy się kontrakt, nie powinien teoretycznie w sezonie 2013/2014 znaleźć się na ławce rezerwowych.

 

Źróło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB