Vilarrubí: Stanowisko Valdésa jest jasne

Vilarrubí: Stanowisko Valdésa jest jasne

W dzisiejszym porannym programieEls Matins de TV3 pojawił się wiceprezydent FC Barcelony, Carles Vilarrubí. Tematem rozmowy była wczorajsza informacja, która mówiła, że Víctor Valdés nie odnowi kontraktu z katalońskim klubem.

 

Wczorajszego wieczoru świat obiegła szokująca informacja, szczególnie dla całej społeczności barcelonismo. Agenci bramkarza, Víctora Valdésa, przekazali FC Barcelonie na czwartkowym spotkaniu, że portero nie zamierza odnowić kontraktu ze swoim obecnym klubem, który wygasa w dniu 30 czerwca 2014 roku.


Carles Vilarrubí, w rozmowie z Catalunya Ràdio, potwierdził te wszystkie informacje. „Uważam, że stanowisko Valdésa jest jasne, chce odejść i musimy to uszanować. Nic się nie dzieje z tego powodu”, powiedział jasno wiceprezydent FC Barcelony.

 

Zapytany o możliwych następców, Vilarrubí odpowiedział: „Barça ma mechanizmy, aby poradzić sobie z jego odejściem. Pracujemy nad tym, musimy znaleźć nowego bramkarza”. Wśród potencjalnych kandydatów wymienia się między innymi Davida de Gee czy Manuela Neuera (więcej tutaj), ale nie wykluczone jest, że klub sięgnie po posiłki z cantery (więcej tutaj).

 

Źródło: Własne


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB