Villa gotowy pożegnać Tito

Villa gotowy pożegnać Tito

Asturyjski napastnik FC Barcelony, David Villa, przyznaje się do złego samopoczucie spowodowanego małą ilością minut gry, jakie otrzymuje od Tito Vilanovy. Reprezentant Hiszpanii z tego powodu nie wyklucza transferu… w zimie.


David Villa przechodzi obecnie przez najgorszy sportowy moment w życiu, od kiedy trafił do FC Barcelony: jego obecność w zespole została znacznie zmniejszona w tym sezonie, dlatego napastnik z Asturii porozmawiał z trenerem Tito Vilanovą, sugerując mu możliwość rezygnacji z katalońskiej drużyny i chęć transferu już w zimie.

 

Szczerze mówiąc, El Guaje ma ku temu powody. W ostatnim czasie gra bardzo mało i zazwyczaj w spotkaniach z mniej notowanymi rywalami. Napastnik kładzie więc na stół możliwość opuszczenia klubu w najbliższych tygodniach, korzystając z zainteresowania licznych zagranicznych klubów, głównie Premier League.

 

David Villa informował również Tito Vilanovę, że przechodzi zły czas psychiczny. Fakt bycia piłkarzem często rezerwowym i rzadko pojawiającym się w składach wyjściowych Barçy dotknął go bardzo. El Guaje uważa, że jego wkład w zespół może być większy.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB