W 2009 Víctor Valdés chciał odejść w Barçy na emeryturę

W 2009 Víctor Valdés chciał odejść w Barçy na emeryturę

Bramkarz FC Barcelony, Víctor Valdés, w dniu 7 lipca 2009 roku, kiedy to odnowił swój kontrakt z katalońskim klubem, przyznał przed kamerami Barça TV, że chciałby zakończyć swoją karierę na Camp Nou.


Dla mnie to zaszczyt bronić barw Barçy każdego dnia. Od dziecka mam marzenie, aby zakończyć swoją karierę w klubie, który chcem i kocham”, mówił bramkarz z Gavà dla Barça TV.

 

Dla Valdésa w tym czasie priorytetem było łączyć swoją przyszłość z FC Barceloną, choć negocjacje były bardzo napięte w niektórych momentach: „Najważniejsze są lata, które mogę spędzić tu, obok moich kolegów z drużyny, starając się robić wielkie rzeczy„.

 

W tydzień rozmów na temat odnowienia kontraktu występowały różne napięcia na linii bramkarz – zarząd. Wówczas prezydentem był Joan Laporta. Barça wygrała wówczas potrójną koronę i klub chciał przedłużyć umowy czołowych piłkarzy.

 

Wiele mówiono się na temat tego, że Valdés zrównał się poziomem wynagrodzenia z Ikerem Casillasem, a nawet doszło do insynuacji, że na tydzień przed był przesłuchiwany. Po podpisaniu nowej umowy, bramkarz powiedział: „Miałem pełne zaufanie, żeby tu zostać. Klub współpracował i dziękuję za to”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB