Zawód w Barcelonie

Zawód w Barcelonie

Jak już wiemy, Víctor Valdés nie przedłuży kontraktu z FC Barceloną. Na razie jest to informacja nieoficjalna, jednak oczekuje się, że jutro na konferencji prasowej stawi się Andoni Zubizarreta, aby potwierdzić to oficjalnie.

„Surrealistyczna”, tak w Barcelonie określało się spotkanie jakie odbyło się dzisiejszego popołudnia pomiędzy reprezentantami klubu a agentem i ojcem Valdésa w sprawie przedłużenia kontraktu naszego podstawowego portero, który jest związany z klubem do 30 czerwca 2014 roku. Reprezentanci zawodnika nie chcieli słuchać żadnej propozycji ze strony Barçy, poinformowali jedynie, że Víctor nie chce przedłużyć swojego kontraktu.

Andoni Zubizarreta, Josep Maria Bartomeu i Raül Sanllehí opuścili spotkanie „bardzo zawiedzeni” postawą zawodnika, który faktycznie już od kilku tygodni przyznawał, że chciałby spróbować swoich sił w lidze innej niż hiszpańska.

Jak podają źródła bliskie klubowi, Barcelona szuka teraz następcy Valdésa, ale „na spokojnie, bo ma kontrakt do 2014”. Jednak ta sama osoba dodaje, że „w Barcelonie jest miejsce tylko dla tych, którzy chcą być z nami”.

Źródło: Deportes.terra.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB