18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.12godz.58min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zubizarreta: Mogliśmy zdobyć więcej goli, ale oni też

Zubizarreta: Mogliśmy zdobyć więcej goli, ale oni też

Dyrektor sportowy FC Barcelony, Andoni Zubizarreta, pochwalił postawę piłkarzy Jordiego Roury na Santiago Bernabéu. Przyznał również, że Katalończycy mieli okazję do zdobycia większej ilości bramek, ale w ten sam sposób odniósł się do Realu Madryt.


Wielki mecz: Mamy to szczęście, że oglądamy dwa najlepsze zespoły w Europie. Widzieliśmy wiele intensywności, jakości indywidualnych… Po wielu atakach Madrytu, stwarzaliśmy niebezpieczeństwo i tworzyliśmy sobie okazje, kiedy graliśmy.

 

Remis, który może dać awans każdemu: Real Madryt wywierał presję na nas, zabierał piłkę i tworzył zagrożenie. Musieliśmy po przerwie narzucić nasz rytm i zdominować spotkanie. Po bramce mieliśmy takie oblicze gry, z przerwami. Nawet była okazja na drugą bramkę, ale Madryt miał również swoje szanse na więcej goli.

 

Różnica w La Liga: Copa del Rey jest inną konkurencją niż La Liga. Jeśli przebrniesz przez kwalifikacje i dojdziesz do finału, to zagrasz o trofeum. Liga pokazuje różnicę od sierpnia, ale Copa to coś zupełnie innego.

 

Varane: Nie jestem zaskoczony, ponieważ wszyscy piłkarze noszący tę koszulkę są bardzo dobrzy.

 

Źródło: AS.com

mainXX:/2013/01/zubizarreta-moglismy-zdobyc-wiecej-goli-ale-oni-tez/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.