31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.8godz.7min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zwycięska podróż z Zurychu

Zwycięska podróż z Zurychu

Wyprawa FC Barcelony wylądowała na lotnisku El Prat około godziny 23:45. Podczas lotu, zawodnicy oraz przedstawiciele zarządu wznieśli tradycyjny toast. Najważniejszą wiadomością jest fakt, że na pokładzie znajdowała się także Złota Piłka.


Przed godziną 20:00 cały świat otrzymał informację, że Lionel Messi otrzymał swoją czwartą Złotą Piłkę z rzędu. Trzecie miejsce zajął także piłkarz FC Barcelony, Andrés Iniesta. Poza tymi dwoma zawodnikami, w FIFA FIFPro World XI znaleźli się także Dani Alves, Gerard Piqué i Xavi Hernández.

 

O godzinie 21:45 cała wyprawa FC Barcelony pojawiła się w samolocie, który wracał do stolicy Katalonii. Zawodnikom towarzyszyli: prezydent Sandro Rosell, dyrektorzy Manel Arroyo i Jordi Mestre, wiceprezydent Josep Maria Bartomeu, a także dyrektor sportowy Andoni Zubizarreta.

 

Toast i dowcipy


Lot przebiegał normalnie. Piłkarze i ich rodziny korzystali z okazji, aby sfotografować się z Lionelem Messim i jego Złotą Piłką. Szczególnie zabawny był (jak zawsze) Dani Alves, który łapał trofeum „tak jakbym wygrał”. O 23:45 samolot wylądował na lotnisku El Prat.

 

Był to na pewno bardzo długi dzień dla piłkarzy oraz przedstawicieli zarządu FC Barcelony, jednakże dla Argentyńczyka jeszcze dłuższy – na niego w stolicy Katalonii czekali media.

 


 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2013/01/zwycieska-podroz-z-zurychu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.