04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.8min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

19 powołanych na Granadę

19 powołanych na Granadę

Jordi Roura powołał na spotkanie z Granadą na Los Cármenes wszystkich dostępnych zawodników oprócz Jonathana dos Sansota. W barcelonie pozostaną także David Villa, Xavi oraz Abidal.


Sztab szkoleniowy FC Barcelony zdecydował, że w podróż do Andaluzji uda się 19 dostępnych piłkarzy bez dos Santosa, który dopiero wczoraj otrzymał zielone światło medyczne. Jordi Roura nie będzie mógł skorzystać z Davida Villi, Érica Abidala i Xaviego Hernándeza.

 

Xavi wraca do treningów


Najważniejszą informacją z dzisiejszej sesji treningowej był powrót Davida Villi, który dziś ćwiczył jedynie na sali gimnastycznej. Asturyjski napastnik dziś został wypisany ze szpitala. Drugą ważną wiadomością jest fakt, że Xavi trenował dziś z zespołem i wydaje się, że będzie dostępny na mecz z AC Milan.

 

Kontrola antydopingowa UEFA


Po sesji treningowej, dziesięciu piłkarzy FC Barcelony zostało poddanych rutynowej kontroli antydopingowej UEFA, która przeprowadzana jest w każdej z drużyn grającej nadal w europejskich pucharach. Byli to: .Valdés, Fàbregas, Alexis, Thiago, Mascherano, Bartra, Sergio, Pedro, Jordi Alba i Song.

 

Odwiedziny Milito


W Ciutat Esportiva Sant Joan Despí pojawił się dziś jeszcze specjalny gość – Gaby Milito. Były piłkarz FC Barcelony (w latach 2007-2011) przeszedł w tym roku na emeryturę.

 

Kadra


Valdés, Pinto, Alves, Piqué, Fàbregas, Puyol, Iniesta, Alexis, Messi, Thiago, Mascherano, Bartra, Sergio, Pedro, Jordi Alba, Montoya, Adriano, Song i Tello.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

mainXX:/2013/02/19-powolanych-na-granade/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.