31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.9godz.30min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

200. zwycięstwo Iniesty w barwach Barçy

200. zwycięstwo Iniesty w barwach Barçy

Andrés Iniesta był dziś dyrygentem barcelońskiej orkiestry we wprost koncertowym występie przeciwko Getafe. Hiszpan ponownie olśnił Camp Nou, prowadząc swój zespół do zwycięstwa w świetnym stylu i popisując się asystą oraz golem.

FC Barcelona świetnie wpasowała się w zmianę czasu rozegrania spotkania z wieczora na południe, nawet pomimo tego, że w wyjściowej jedenastce zaszła duża rotacja – w porównaniu do ostatniego meczu z Valencią na Mestalla pojawiło się aż sześciu nowych zawodników.

Jednym z kluczy do odniesienia komfortowego zwycięstwa było mądre przewodnictwo Andrésa Iniesty. Świetnie wspomagany przez Thiago Alcántarę Iniesta rozwinął swoją inteligentną i godną podziwu grę, powodując zachwyt wśród zgromadzonych na Camp Nou kibiców. Dość powiedzieć, że obronę zespołu Luisa Garcíi rozmontował już w pięć minut, popisując się asystą przy bramce Alexisa.

Iniesta zdobył dziś swoją trzynastą asystę w tym sezonie ligowym, wyrównując swój rekord z sezonu 2008/2009. Mecz z Getafe był dla niego 200. zwycięstwem w barwach FC Barcelony, w której rozegrał 288 spotkań.

Źródło: Sport.es/Własne

 

mainXX:/2013/02/200-zwyciestwo-iniesty-w-barwach-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.