01.01.1970, g. 00:00
vs
Do meczu pozostało:
-19138dn.-3godz.-49min.
1 X 2 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Abidal i Sergi Roberto wracają do treningów

Abidal i Sergi Roberto wracają do treningów

Zgrupowania reprezentacji narodowych spustoszyły niemal Ciutat Esportiva Joan Gamper podczas dzisiejszego treningu, dlatego trening pierwszego zespołu i Barçy B odbył się wspólnie. Zajęcia prowadzili razem Roura i Eusebio.

W treningu udział wzięli Pinto, Tello, Montoya i Abidal jeśli chodzi o zawodników pierwszej drużyny. Francuski obrońca powrócił do zajęć po spędzeniu kilku dni w Hospital Clínic de Barcelona, gdzie został poddany badaniom związanym z przeszczepem wątroby, który przeszedł w kwietniu.

Z powodu gorączki nie trenował Marc Bartra, a Thiago i Song wykonywali ćwiczenia na siłowni. Ostatnia dwójka zmaga się z dyskomfortami w kolanie.

W Barçy B natomiast Rafinha nie trenował z powodu dyskomfortu mięśnia bliźniaczego w prawej nodze. Jego obecność w następnych treningach uzależniona będzie od tego jak zawodnik będzie się czuł. W każdym razie i tak nie zagra w meczu z Guadalajarą z powodu zawieszenia.

Na treningu nieobecni byli także Luis Alberto, Grimaldo, Deulofeu, Sergi Gómez, Ledes i Cá z powodu wyjazdu na zgrupowania reprezentacji, jednak do zajęć powrócił już Sergi Roberto.

Źródło: FCBarcelona.cat

 

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.