31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.0godz.57min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Adriano: La Liga nie może nam uciec

Adriano: La Liga nie może nam uciec

Adriano Correia pojawił się przed mikrofonami Catalunya Radio, gdzie wypowiedział się na temat obecnej sytuacji FC Barcelony w La Liga oraz stwierdził, że nie można się zbytnio relaksować, aby uniknąć negatywnych niespodzianek.


„Nie możemy się zrelaksować, ponieważ Real Madryt nie daje za wygraną, a Atlético Madryt ma się dobrze. Jeżeli nie zrelaksujemy się, będziemy mistrzami La Liga”, stwierdził Adriano. Następnie odniósł się do swojej osobistej sytuacji i problemów mięśniowych: „W ostatnim czasie miałem kilka problemów i grałem mniej, ale mecze są coraz bardziej trudne i myślę, że nastąpią rotacje i znów zyskam minuty”.

 

Pierwszym wyzwaniem jest spotkanie z Getafe, które zostanie rozegrane o premierowej godzinie – 12:00. Brazylijczyk jednak nie widzi powodu do niepokoju: „Jest to coś nowego, ale sztab szkoleniowy ma wszystko pod kontrolą, abyśmy dali z siebie wszystko”.

 

Na koniec wypowiedział się na temat Tito Vilanovy: „Brakuje nam go z dnia na dzień”, a także o sparingu z Bayernem Monachium, który będzie prowadził Pep Guardiola: „Cieszę się, że będziemy grać w takim spotkaniu. To będzie szczególny mecz, stanąć naprzeciw Pepa”.

 

Źródło: As.com

mainXX:/2013/02/adriano-la-liga-nie-moze-nam-uciec/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.