Agent Verrattiego ujawnia zainteresowanie ze strony Barçy

Agent Verrattiego ujawnia zainteresowanie ze strony Barçy

Agent Marco Verrattiego przyznał, że Barcelona i inne wielkie europejskie kluby są zainteresowane pozyskaniem Włocha grającego w barwach PSG.


Agent włoskiego pomocnika stwierdził w jednym z wywiadów, że „wiele włoskich klubów kontaktowało się z nim w sprawie sytuacji Verrattiego, ale nie są jedynymi, którzy to robili.” Tym samym chciał podkreślić zainteresowanie ze strony Barcelony.

„Są nim zainteresowane wielkie kluby z Hiszpanii i Anglii. Najważniejsze z nich to Barcelona i Manchester United”, powiedział Di Campli, dodając w tym miejscu, że jego klient „bardzo podoba się Fergusonowi.”

Jednak wszystkie oświadczenia agenta nie są zgodne z tym, co myśli sam piłkarz. W rzeczywistości Di Campli przyznał, że wkrótce „uda się do Paryża, by porozmawiać z Leonardo o nowej umowie.” Zaś sam 20-latek mówi, że „mógłby pozostać w PSG przez długi czas.”

Verratti wylądował w Paryżu latem zeszłego roku i już zdążył się zmierzyć z Barceloną w spotkaniu towarzyskim rozgrywanym latem. Wcześniej pomocnik spędził kilka sezonów we włoskim klubie Pescara.

 

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB