Alexanco: Chciałbym, żeby Bojan wrócił do Barçy

Alexanco: Chciałbym, żeby Bojan wrócił do Barçy

José Ramón Alexanco, dawny piłkarz i dyrektor odpowiedzialny za kształcenie w FC Barcelonie, w wypowiedzi dla stacji radiowej La Xarxa mówił o aktualnych wydarzeniach w życiu klubu. Wyraził między innymi pragnienie powrotu Bojana do Barçy.

O niedawnej wypowiedzi Silvio Berlusconiego, który mówił, że Messi musi być nieustannie przez kogoś kryty, powiedział, że „Łatwo powiedzieć komuś z zewnątrz, że trzeba kryć Messiego, ale na boisku nie jest to proste, chociaż miałem ogromne szczęście, że nie musiałem tego robić”.

Były zawodnik FC Barcelony wypowiedział się też o Bojanie: „Chciałbym żeby wrócił do Barçy. Chcę dla niego jak najlepiej, podobałoby mi się to, gdyby tu powrócił. Jego miłość do tego klubu jest ogromna. Ale on musi być szczęśliwy, musi grać, musi poszukać zespołu, w którym będzie czuł się komfortowo. Mam nadzieję, że będzie mógł zagrać z Barçą i będzie czerpał z tego radość”.

Co do dzisiejszego meczu z Milanem, Alexanco stwierdził, że „nie obawiam się, ale należy mieć respekt do San Siro i historii Milanu. To jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Europie. Barçy zawsze się tutaj ciężko grało”.

Na końcu wyjaśnił jedną kwestię odnośnie swojej przyszłości: „To nieprawda, że przejdę do Panathinaikosu”.

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB