16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.17godz.11min.
12.15 X3.60 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Arsenal na łowach w Barcelonie

Arsenal na łowach w Barcelonie

Najsilniejsze kluby w Europie już teraz myślą o tym, jak wzmocnić się na następny sezon. Wśród licznych plotek transferowych nie brak jest tych dotyczących FC Barcelony. Według ostatnich doniesień z Barçy mieliby odejść Alves, Valdés i Villa, zaś przyjść do niej Fischer i Agger.


Wenger jest gotów zainwestować około 50 milionów na transfery. Po wczorajszej porażce z Bayernem, Arsenal czeka już osiem lat na zdobycie jakiegokolwiek tytułu. Brytyjska prasa już teraz mówi o całkowitej rewolucji i o tym, że właściciele byliby skłonni wydać 80 milionów euro, na dokładną przebudowę zespołu. Klub chciałby przede wszystkim skupić się na pozyskaniu graczy Barcelony, a konkretnie trzech. Tym samym mówi się, że byłby skłonny zaoferować 11 milionów za Alvesa, 35 za Valdésa i Villę.

Fischer i Agger pasują do Barcelony, a ich transfery mogą okazać się hitem tegorocznego lata. Angielska prasa już teraz mówi o odejściu Daniego Aggera Z Liverpoolu. Jeżeli zaś chodzi o Viktora Fischera, to jest on uznawany za jeden z klejnotów Ajaxu, który kolejny rok może zaliczyć do udanych, więc już wkrótce pewnie będziemy świadkami jego przenosin do nowego klubu.

 

Źródło: AS.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/02/arsenal-na-lowach-w-barcelonie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.