2dn.16godz.50min.
11.36 X5.00 27.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Balotelli ratuje punkt w końcówce (1:1)

Milan nie odniósł zwycięstwa w Cagliari i teraz traci 14 punktów do Juventusu, który nadal pozostaje liderem. Jednak po raz kolejny Balotelli udowodnił, że warto było na niego postawić.

Milan, który będzie następnym przeciwnikiem Barçy w Lidze Mistrzów, podczas swojego ostatniego ligowego spotkania z Cagliari zdobył tylko jeden punkt. Spotkanie było bardzo wyrównane, ale to gospodarze w końcówce pierwszej połowy, po dobrze wykonanym rzucie wolnym Ibarbo celnie główkował na bramkę Abbiatiego.

Gdy wydawało się, że wszystkie siły zostały już zużyte na boisku pojawił się Mario Balotelli. Nowa gwiazda włoskiego futbolu na siedem minut przed końcem wywalczyła rzut karny i celnie wykorzystała jedenastkę.

W końcówce spotkania „Super Mario” miał kolejne szanse by poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa, ale sędzia nie zaliczył celnego trafienia i ostatecznie całe spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Źródło: FCBarcelona.cat

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2013/02/balotelli-ratuje-punkt-w-koncowce-1-1/