04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.24min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça rozważa transfer Diego Alvesa

Barça rozważa transfer Diego Alvesa

Bramkarz Valencii, Diego Alves, odejdzie ze swojego klubu po zakończeniu tego sezonu. Włodarze Nietoperzy wystawili portero na rynek transferowy, wiedząc, że jest nim zainteresowana sama FC Barcelona.


Brazylijski bramkarz Valencii, Diego Alves, znajduje się obecnie na pierwszym miejscu listy transferowej FC Barcelony. Co więcej, Nietoperze poczynili już pierwszy krok, aby mogło dojść do tego transferu – wystawili portero na rynek transferowy.

 

Valencia nie jest w stanie powstrzymać ofert płynących za Diego Alvesa, więc zdecydowała się na ten ruch już podczas zimowego okienka transferowego, ale wtedy to nikt nie poczynił żadnych formalnych kroków, aby go zakontraktować.

 

Sztab techniczny FC Barcelony ocenił go bardzo dobrze. Potrafi on grać nogami i posiada dobry refleks. Od początku roku jest on już na stole Andoniego Zubizarrety, ale do tej pory nie było żadnych postępów w negocjacjach.

 

W najbliższych dniach zostanie wybrana najlepsza strategia do tego, aby ściągnąć Diego Alvesa na Camp Nou. FC Barcelona będzie mogła go zakontraktować już po otwarciu najbliższego okienka transferowego.

 

Źródło: Sport.es

 

mainXX:/2013/02/barca-rozwaza-transfer-diego-alvesa/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.